جهت باز شدن منوی اصلی و جستجو اینجا کلیک کنید.

سامانه پیام کوتاه: 30009900661341

مرزن نیوز/ رئیس اداره منابع طبیعی شهرستان چالوس میزان تجاوزات به حریم دریا در حوزه این شهرستان را 180 هزار مترمربع اعلام کرد و افزود: تاکنون 40هزار و 500 متر مربع از سطح تجاوزی آزاد سازی شد.
مهندس مهرداد خزایی پول افزود: این تجاوزات عمدتا با سنگ چین و احداث دیوار مورد تجاوز قرار گرفته است. وی ادامه داد : در چهار ماهه امسال با همکاری شهرداری شهر هچیرود و حمایت های دادستان شهرستان چالوس تاکنون 26هزار متر مربع آزاد سازی صورت گرفت که این عملیات همچنان ادامه دارد.
مهندس خزایی تصریح کرد: درچند روز گذشته نیز مقدار پنج هزار و 400 متر از حریم دریا در دو فقره در هچیرود و سردآبرود چالوس آزاد سازی شد.
رئیس اداره منابع طبیعی شهرستان چالوس اظهارداشت: آزاد سازی سواحل بر اساس مصوبات شورای حفظ حقوق بیت المال شهرستان چالوس و احیاء مجدد ماده 11 قانون اراضی مستحدث ساحلی مصوب 54/04/29 توسط دادستان شهرستان چالوس صورت می پذیرد. خزایی تصریح کرد :حریم دریا پس از آزاد سازی و بازگشایی راههای دسترسی به آن در اختیار شهرداری ها یا دهیاری ها و با صدور مجوزهای لازم پس از ارائه طرح قرار می گیرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی مازندران-نوشهر؛ طول ساحل در حوزه اداره منابع طبیعی شهرستان چالوس 19 کیلومتر بوده که 13 کیلومتر آن در حوزه فرمانداری چالوس و شش کیلومتر آن در حوزه فرمانداری شهرستان نوشهر قرار دارد.

نوشتن نظرات

تبلیغات در مرزن نیوز

صفحه نخست دیارسبز

روزنامه دیارسبز

چاپ و تبلیغات کندو

چاپ و تبلیغات کندو

صفحه نخست دیارسبز

صفحه نخست دیارسبز

دوربین مداربسته - آریا ایمن

دوربین مداربسته - آریا ایمن