جهت باز شدن منوی اصلی و جستجو اینجا کلیک کنید.

سامانه پیام کوتاه: 30009900661341

مرزن نیوز/ مأموران یگان حفاظت اداره کل منابع طبیعی نوشهر با حضور در میدان تیر، برای نخستین بار به اجرای تمرین تیراندازی پرداختند . فرمانده یگان حفاظت اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران – نوشهر با اعلام این خبر، هدف از اجرای این تمرین را بالا بردن سطح آمادگی نیروهای این یگان دانست .
سرهنگ مهدی عسکری ادامه داد: به منظور آمادگی هرچه بیشتر همکاران شاغل در یگان حفاظت در بکار گیری سلاح در ماموریت های محوله ،با دعوت از نیروهای شاغل در یگان حفاظت ادارات منابع طبیعی شهرستانهای تابعه که پیش از این در دوره های آموزشی مربوطه شرکت کرده بودند، در میدان تیر مرکز آموزش مرزن آباد حضور یافته و با توضیحات افسر میدان تیر با نحوه قوانین بکارگیری سلاح و تیراندازی آشنا شدند .
بر اساس ماده 179 قانون برنامه سوم توسعه کشور مقرر گرديد آن دسته از دستگاه‌هاي کشوري نيازمند مي‌توانند با رعايت قوانين مشروحه نسبت به تشکيل يگان حفاظت براي اهداف انتظامي و حفاظتي مورد نياز خود اقدام نمايند که پس از آن دستورالعمل تشکيل يگان‌هاي حفاظت توسط ستاد کل نيروهاي مسلح تهيه و به تصويب مقام معظم رهبري رسيد و اصول کار مشخص شد. این نخستین باری است که این نیروها با اسلحه جنگی به اجرای تمرین می پردازند .
به گزارش روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان مازندران-نوشهر، نیروهای یگان حفاظت این اداره کل تاکنون در چهار دوره آموزشی مجزا در مراکز آموزشی نیروی انتظامی آموزش های لازم نظامی و حفاظتی را با موفقیت طی کردند .

نوشتن نظرات

تبلیغات در مرزن نیوز

صفحه نخست دیارسبز

روزنامه دیارسبز

چاپ و تبلیغات کندو

چاپ و تبلیغات کندو

صفحه نخست دیارسبز

صفحه نخست دیارسبز

دوربین مداربسته - آریا ایمن

دوربین مداربسته - آریا ایمن