جهت باز شدن منوی اصلی و جستجو اینجا کلیک کنید.

سامانه پیام کوتاه: 30009900661341

مرزن نیوز/ رئیس اداره مرتع اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران - نوشهر گفت : دامداران قرقبانان منابع طبیعی در حفظ مراتع هستند .
کیوان وریج کاظمی در جمع دامداران منطقه کجور در کلاس آموزشی و ترویجی با اعلام اینکه مسئولیت اداره مرتع جدای وظایف ادارات دیگر منابع طبیعی است اظهار داشت : طرف حساب ما نه مرتع، نه دام بلکه شما دامداران هستید که می بایست تمام برنامه های اصلاحی و احیایی مراتع توسط شما در مرتع صورت گیرد .
وی ادامه داد : شما دامداران بهترین محیط بانان و قرقبانان و مرتعداران برای منابع طبیعی هستید که می توانید اهداف منابع طبیعی را در حفظ و حراست از عرصه منابع طبیعی اجراء کنید .
رئیس اداره مرتع اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران - نوشهر با اشاره به برپایی تعداد 10 جلسه توجیهی با دامداران منطقه کجور در قالب دوره های آموزشی و ترویجی در سال گذشته بر لزوم مشارکت دامداران در این دوره ها تاکید کرد .
وی کیوان وریج کاظمی همچنین از دامداران خواست بجای استفاده از سوخت های فسیلی در مراتع از انرژی خورشیدی در مراتع استفاده کنند .
به گزارش روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان مازندران – نوشهر، در این دوره آموزشی – ترویجی که با هدف بررسی مرتع و قوانین مربوط به آن با حضور 30 تن از دامداران منطقه کجور برگزار شد قوانین مربوط به تمدید پروانه چرا مرتع – پرداخت عوارض پروانه چرای دام – بازنگری کتابچه طرح مرتعداری – اصلاح سوابق مرتعدار پس از فوت دامدار و نیز اصلاح و احیاء مراتع توسط مجریان طرح با مشارکت دامداران به حاضرین اعلام شد .

نوشتن نظرات

تبلیغات در مرزن نیوز

صفحه نخست دیارسبز

روزنامه دیارسبز

چاپ و تبلیغات کندو

چاپ و تبلیغات کندو

صفحه نخست دیارسبز

صفحه نخست دیارسبز

دوربین مداربسته - آریا ایمن

دوربین مداربسته - آریا ایمن