جهت باز شدن منوی اصلی و جستجو اینجا کلیک کنید.

سامانه پیام کوتاه: 30009900661341

مرزن نیوز/ نخستین جلسه هماهنگی هفته منابع طبیعی، با حضور مدیرکل و معاونان و مسؤولان اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان مازندران _ نوشهر برگزار شد.
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان مازندران _ نوشهر در این جلسه که روز شنبه در اتاق جلسات اداره کل برگزار شد گفت: پس از سخنرانی رهبر معظم انقلاب در 17 اسفند 1393 حساسیت همگان به منابع طبیعی بیشتر شده است.
کورش خلعتبری لیماکی با اشاره به زخمی شدن یک مأمور منابع طبیعی در استان گیلان به دست متخلفان افزود: با توجه به این خطرها و مشکلات کاری و همچنین کمبود اعتبارات و امکانات، در مجموع عملکرد منابع طبیعی خوب بوده است. وی ادامه داد: در چنین شرایطی، ما باید وظایف خود را انجام دهیم و گزارش عملکرد سالانه خود را در هفتهٔ منابع طبیعی به اطلاع مردم برسانیم.
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان مازندران _ نوشهر تاکید کرد: زحمات برگزاری برنامه‌های هفته منابع طبیعی نباید فقط بر دوش روابط عمومی و ادارهٔ آموزش و ترویج باشد بلکه همگان باید کمک کنند. وی با اشاره به قرارداد یک میلیارد ریالی با صدا و سیمای تبرستان اظهار داشت: بنا شد از ایستگاه رادیو دریا در چالوس برای ضبط برنامه‌ها ‌استفاده شود.
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان مازندران _ نوشهر خواهان ارتباط کارشناسان با مدارس شد و گفت: هر کارشناس باید در یکی دو مدرسه به صورت کارشناس معین حضور داشته باشد و با سخنرانی و توزیع بسته‌های آموزشی، فرهنگ منابع طبیعی را گسترش دهند.

وی یادآور شد: هفتهٔ منابع طبیعی فرصتی مناسب است تا با هماهنگی شهرداری‌ها از تلویزیون شهری برای پخش تصاویر و پیام‌های منابع طبیعی بهره گیریم. خلعتبری تصریح کرد: از امروز به مدت دو ماه و نیم فرصت داریم تا برای برگزاری هفتهٔ منابع طبیعی، به‌خوبی برنامه‌ریزی کنیم و باید از این زمان استفاده کنیم.
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان مازندران _ نوشهر اظهار داشت: معاون برنامه‌ریزی و پشتیبانی، مسؤول برگزاری هفته منابع طبیعی و رئیس ادارهٔ آموزش و ترویج، دبیر آن است.
علی سام دلیری، معاون برنامه‌ریزی و پشتیبانی نیز گفت: پس از مشخص شدن اعتبار هفتهٔ منابع طبیعی، مشکلات مربوط به کمبود خودرو و نیروی انسانی را برنامه‌ریزی و حل می‌کنیم. به گزارش روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان مازندران _ نوشهر، در این جلسه، حاضران دربارهٔ مسائل مختلف مربوط به هفته منابع طبیعی بحث و تبادل نظر و پیشنهادهای خود را مطرح کردند.
همچنین با اهدای لوح سپاس به سید مهدی مولایی، رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان تنکابن، از وی به دلیل برنامه‌ریزی و اجرا و مستندسازی بهینهٔ فعالیت‌های منابع طبیعی در سال 1393 که با رویکرد فرهنگ‌سازی و مشارکت مردمی انجام شد، تقدیر گردید.

نوشتن نظرات

تبلیغات در مرزن نیوز

صفحه نخست دیارسبز

روزنامه دیارسبز

چاپ و تبلیغات کندو

چاپ و تبلیغات کندو

صفحه نخست دیارسبز

صفحه نخست دیارسبز

دوربین مداربسته - آریا ایمن

دوربین مداربسته - آریا ایمن