جهت باز شدن منوی اصلی و جستجو اینجا کلیک کنید.

سامانه پیام کوتاه: 30009900661341

مرزن نیوز/ مسائل و مشکلات مربوط به کمیسیون ماده واحده قانون تعیین تکلیف اراضی اختلافی، موضوع اجرای ماده ۵۶ قانون حفاظت و بهره‌برداری از جنگل‌ها و مراتع، با حضور مسؤولان اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان مازندران ـ نوشهر و دبیران این کمیسیون در شهرستان‌ها بررسی شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان مازندران ـ نوشهر، در این جلسه که در اتاق جلسات اداره کل برگزار شد، معاون حفاظت و امور اراضی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان مازندران ـ نوشهر گفت: مسائل مربوط به زمین و ممیزی و نقشه‌برداری، یکی از بخش‌های حساس کار در منابع طبیعی است.
عبدالرضا سنگاری افزود: توقع ما از شما این است که در چارچوب قوانین و مقررات کار کنید زیرا گاه پیش می‌آید که به قصد کمک به ارباب رجوع، اقدامی انجام می‌شود که بعد ممکن است مشکلاتی پیش آورد. وی خواستار برگزاری جلسات داخلی برای رفع ابهامات مربوط به ممیزی و نقشه‌برداری شد و ادامه داد: رؤسای ادارات منابع طبیعی شهرستان‌ها باید دستورالعمل‌های صادر شده را در موضوعاتی همچون حدنگاری و حفاظت و استعدادیابی به دقت مطالعه و اجرا کنند.
مسؤول حراست اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان مازندران نوشهر نیز در سخنانی گفت: اداره کل برای بهبود وضع رفاهی کارکنان تلاش زیادی می‌کند ولی همکاران باید خود نیز برای حفظ سلامت کاری و پرهیز از کارهایی که منجر به سوء برداشت می‌شود همت کنند.
مهدی کاظمی نازی با تاکید بر اینکه مسؤولان ممیزی ادارات نباید خودشان کار نقشه‌برداری را هم انجام دهند اظهار داشت: از ادارات شهرستانی می‌خواهیم به نامه‌های اداری به موقع پاسخ دهند.
رئیس اداره ممیزی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان مازندران ـ نوشهر نیز در این جلسه بیان کرد: برگزاری این جلسه پیرو نامه آقای مسعود منصور، معاون حفاظت و امور اراضی سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور برگزار شده است.
سید فرشید موسوی میرکلایی گفت: بر طبق مفاد این نامه، دبیران کمیسیون ماده واحده باید نیروهای رسمی یا پیمانی ادارات باشند و صلاحیت فنی و اخلاقی لازم را داشته باشند. در ادامهٔ جلسه، رؤسای ادارات منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان‌ها به بیان دیدگاه‌های خود پرداختند.

نوشتن نظرات

تبلیغات در مرزن نیوز

صفحه نخست دیارسبز

روزنامه دیارسبز

چاپ و تبلیغات کندو

چاپ و تبلیغات کندو

صفحه نخست دیارسبز

صفحه نخست دیارسبز

دوربین مداربسته - آریا ایمن

دوربین مداربسته - آریا ایمن