جهت باز شدن منوی اصلی و جستجو اینجا کلیک کنید.

سامانه پیام کوتاه: 30009900661341

محیط زیست و منابع طبیعی

مرزن نیوز/ رئیس اداره منابع طبیعی شهرستان چالوس میزان تجاوزات به حریم دریا در حوزه این شهرستان را 180 هزار مترمربع اعلام کرد و افزود: تاکنون 40هزار و 500 متر مربع از سطح تجاوزی آزاد سازی شد.
مرزن نیوز/ مأموران یگان حفاظت اداره کل منابع طبیعی نوشهر با حضور در میدان تیر، برای نخستین بار به اجرای تمرین تیراندازی پرداختند .
مرزن نیوز/ رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان چالوس گفت: دو قاچاقچی چوب در این شهرستان بازداشت شدند که پس از دستگیری معلوم شد یکی از آنان از مجرمان سابقه‌دار و تحت تعقیب نیروی انتظامی است.
مرزن نیوز/ روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان مازندران _ نوشهر، رتبه برتر سومین جـشنواره آثـار برتر روابط عـمومی‌های ادارات کل سراسر کشور را در بخش «تولید و انتشار خبر در مطبوعات و خبرگزاری‌ها» به دست آورد.
مرزن نیوز/ رییس اداره منابع طبیعی شهرستان چالوس گفت؛این آتش سوزی به مساحت 2000 متر مربع با حضور به موقع بیش از 30 نفر از نیروهای یگان حفاظت و واحدهای منابع طبیعی مرزن آباد و دوآب مهار گردید.
مرزن نیوز/ رئیس اداره مرتع اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران - نوشهر گفت : دامداران قرقبانان منابع طبیعی در حفظ مراتع هستند .
مرزن نیوز/ نخستین جلسه هماهنگی هفته منابع طبیعی، با حضور مدیرکل و معاونان و مسؤولان اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان مازندران _ نوشهر برگزار شد.
مرزن نیوز/ رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان چالوس گفت: با دستور قضایی، یک فقره عملیات در سطح دو هزار متر مربع اراضی ملی جنگلی در منطقه ازارک چالوس خلع ید شد.
مرزن نیوز/ مسائل و مشکلات مربوط به کمیسیون ماده واحده قانون تعیین تکلیف اراضی اختلافی، موضوع اجرای ماده ۵۶ قانون حفاظت و بهره‌برداری از جنگل‌ها و مراتع، با حضور مسؤولان اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان مازندران ـ نوشهر و دبیران این کمیسیون در شهرستان‌ها بررسی شد.
مرزن نیوز/ دادستان شهرستان نوشهر گفت: هیچ مصلحتی بالاتر از قانون نیست و اجرای دقیق و کامل قانون، بهترین راه برای جلوگیری از تصرف اراضی ملی و ساحلی است.

تبلیغات در مرزن نیوز

صفحه نخست دیارسبز

روزنامه دیارسبز

چاپ و تبلیغات کندو

چاپ و تبلیغات کندو

صفحه نخست دیارسبز

صفحه نخست دیارسبز

دوربین مداربسته - آریا ایمن

دوربین مداربسته - آریا ایمن