جهت باز شدن منوی اصلی و جستجو اینجا کلیک کنید.

سامانه پیام کوتاه: 30009900661341

مرزن نیوز/ کمیسیون نظارت، پی گیری و هماهنگی مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان مازندران به میزبانی شرکت ملی پخش فراورده های نفتی منطقه چالوس تشکیل جلسه داد.
این همایش با هدف تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی، با حضور مشاور استاندار، مدیر کل تعزیرات حکومتی، مدیر عامل پخش فراورده های نفتی منطقه چالوس، فرماندار شهرستان چالوس و  دبیران کمیسیون های مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان های 22 گانه استان مازندران تشکیل گردید.
مشاور استاندار و دبیر کمیسیون نظارت، پی گیری و هماهنگی مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان مازندران در این رابطه توضیح دا: کلیه دستگاه های اجرایی با استفاده از تمام ظرفیت کشور و استمداد از هر سه قوه، باید اقدامات جدی و قاطع را در جهت تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی بردارند.
علی پیر فلک گفت: یکی از حوزه هایی که می تواند کمک شایانی در تحقق شعار سال و فرامین مقام معظم رهبری داشته باشد کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان است.
وی با اشاره به اینکه این حوزه در راهبرد خود سه هدف مهم را در دستور کار قرار داده است افزود: ترویج گفتمان خرید کالای داخلی با هدف حمایت از تولید داخلی، قبح مصرف کالای قاچاق در جامعه و توسعه اشتغال و جذب سرمایه گذاری بعنوان راهبردهای این کمیسیون است که کمک های بسیار ارزنده ای به تحقق شعار سال خواهد نمود.
مشاور استاندار ادامه داد: این کمیسیون در شهرستان های استان با استفاده از مدیریت فرمانداران و همکاری دستگاه های  عضو (24 عضو) اقدامات عملی و اجرایی را برای دسترسی به این شعار چه در حوزه امنیتی و انتظامی شامل اقدامات مقابله ای و مبارزه ای، چه در حوزه قضایی و اعمال مجازات و جرائم علیه قاچاقچیان و چه در حوزه فرهنگی و تبلیغی با هدف آگاهی از تبعات استفاده از کالاهای خارجی و قاچاق و حمایت از کالای داخلی، در دستور کار خود دارد.

علی پیرفلک خاطر نشان کرد: اعتقاد دارم اگر این هم افزایی بین دستگاه های عضو، بیشتر شود، قطعا توفیقات بیشتری هم کسب خواهد شد، چراکه با توجه به گستردگی شبکه قاچاق کالاو ارز کشور، هر سازمان به تنهایی قادر به مبارزه نخواهد بود و این از توان یک دستگاه به تنهایی، خارج است.
دبیر کمیسیون نظارت، پی گیری و هماهنگی مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان ادامه داد:  پیش بینی میشود چنانچه همه توان دستگاه ها در کنار یکدیگر قرار گیرد، در سال جاری توفیقات بهتری نسبت به گذشته در بحث مبارزه با قاچاق کسب گردد.
علی پیر فلک از رشد 25 درصدی توفیقات به دست آمده در ابعاد مختلف مبارزه با قاچاق در سال 94 به نسبت سال 93 خبرداد و افزود: همچنین ارزش ریالی پرونده ها در سال 93 به میزان30 میلیارد تومان بود که در مدت مشابه در سال 94 به 38 میلیارد تومان رسید. /روابط عمومی/

نوشتن نظرات

تبلیغات در مرزن نیوز

صفحه نخست دیارسبز

روزنامه دیارسبز

چاپ و تبلیغات کندو

چاپ و تبلیغات کندو

صفحه نخست دیارسبز

صفحه نخست دیارسبز

دوربین مداربسته - آریا ایمن

دوربین مداربسته - آریا ایمن