جهت باز شدن منوی اصلی و جستجو اینجا کلیک کنید.

سامانه پیام کوتاه: 30009900661341

مرزن نیوز/ با حضور معاون وزير و رئيس سازمان راهداري و حمل و نقل جاده اي كشور و معاون راهداري سازمان راهداري كشور ، راهدارخانه ديار سبز در محور ارتباطي كندوان به بهره برداري رسيد.
به گزارش روابط عمومي اداره كل راه و شهرسازي استان مازندران، مهندس داود كشاورزيان در حاشيه اين مراسم عنوان نمود : امروزه شبكه راههاي ارتباطي مازندران به طول 10155 كيلومتر آزاد راه ، بزرگراه ، راه اصلي ، فرعي و روستايي به عنوان محوراصلي حمل و نقل جاده اي از عوامل عمده رشد و توسعه اقتصادي ، فرهنگي ، اجتماعي استان بوده و به عنوان شريانهاي حياتي و اقتصادي از جايگاه ويژه اي برخوردار است كه با صرف اعتبارات كلان در طول ساليان متمادي احداث گرديده وجز يكي از عظيم ترين سرمايه هاي ملي كشور محسوب مي گردد.
وي به اهميت ويژه حمل ونقل جاده اي در كشور و مازندران اشاره و تصريح كرد: حفظ ارتباطات و تداوم جريان پيوسته شبكه حمل و نقل و بالاخص شبكه حمل و نقل جاده اي در تمامي ايام سال از اهميت ويژه اي برخوردار بوده و كوچكترين عامل بازدارنده اين جريان پيوسته ، صدمات جبران ناپذيري را بطور مستقيم و غير مستقيم وارد خواهد ساخت.
مهندس حيدر نوروزي مديركل راه و شهرسازي استان مازندران نيز در اين مراسم ضمن قدرداني از حمايتهاي همه جانيه مهندس كشاورزيان و مجموعه سازمان راهداري كشور عنوان نمود : اين اداره كل در راستاي برنامه هاي خود در بخش راهداري علي الخصوص راهداري زمستاني ، تجهيز و تعمير راهدارخانه هاي خود را با هدف بالا بردن كيفيت عمليات راهداري زمستاني در دستور كار خود دارد.
وي در خصوص عمليات احداث راهدارخانه ديار سبز اظهار داشت : اين راهدارخانه با متراژ 300 متر در دو طبقه بنا شده كه از اعتبارات مصوب راهداري مبلغ 4000 ميليون ريال هزينه ساخت آن شده است.
مهندس نوروزي به ديگر اقدامات اين اداره كل در سطح محور كندوان اشاره و عنوان نمود: اين اداره كل در راستاي برنامه ها و اهداف خود در زمينه ايمن سازي سازي محور مذكور اقدامات گسترده اي را در تعمير و مرمت ابنيه هاي فني شامل ديوار ضامن ، ديوار حايل ، پل ها ، جانپناه ، آبروها ، روكش آسفالت ، نصب نيوجرسي و نصب تابلوهاي و علائم در مناطق حادثه خيز به اجرا درآورد.
گفتنی است: تعداد 20 راهدار خانه در محورهاي ارتباطي استان به منظور حفظ و نگهداري و بهسازي از راهها در سطح استان مازندران مستقر مي باشند.

نوشتن نظرات

تبلیغات در مرزن نیوز

صفحه نخست دیارسبز

روزنامه دیارسبز

چاپ و تبلیغات کندو

چاپ و تبلیغات کندو

صفحه نخست دیارسبز

صفحه نخست دیارسبز

دوربین مداربسته - آریا ایمن

دوربین مداربسته - آریا ایمن