جهت باز شدن منوی اصلی و جستجو اینجا کلیک کنید.

سامانه پیام کوتاه: 30009900661341

اخبار مازندران

مرزن نیوز/ بیش از 12 میلیارد تومان طی 9 ماهه نخست امسال در مصرف نفتگاز و نفت سفید صرفه جویی شد.
مرزن نیوز/ سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تنکابن به همراه کارشناسان این اداره از روند آغاز به کار مجدد سینما انقلاب تنکابن بازدید بعمل آورد و خبر بازگشایی آن را رسما اعلام کرد.
مرزن نیوز/ مدیر عامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه چالوس، عملکرد این شرکت طی 4 ماه ابتدای سال 95را تشریح کرد.
مرزن نیوز/ کمیسیون نظارت، پی گیری و هماهنگی مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان مازندران به میزبانی شرکت ملی پخش فراورده های نفتی منطقه چالوس تشکیل جلسه داد.
مرزن نیوز/ دومین جشنواره ملی فرهنگ بومی - محلی اقوام ایرانی در نوشهر، پس از سه روز استقبال چشمگیر مردم و گردشگران پایان یافت.
مرزن نیوز/ در تعطیلات نوروزی امسال و طی مدت زمان 18 روز، 45 میلیون لیتر انواع فرآورده‌های نفتی در منطقه چالوس(شهرهای غرب مازندران) عرضه گردید.
مرزن نیوز/ با حضور معاون وزير و رئيس سازمان راهداري و حمل و نقل جاده اي كشور و معاون راهداري سازمان راهداري كشور ، راهدارخانه ديار سبز در محور ارتباطي كندوان به بهره برداري رسيد.
مرزن نیوز/ کارشناس اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان مازندران ـ نوشهر، داور نمونه مسابقات کونگ‌فو توآی آسیا انتخاب شد.
مرزن نیوز/ مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران، خودباوری و نه گفتن به خودباختگی را رمز پیروزی انقلاب اسلامی ایران دانست.
مرزن نیوز/ سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نوشهر بعداز ظهر امروز در روز پایانی برگزاری آزمون جامع مهارت‌آموزی در نوشهر و در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه این آزمون به مدت دو روز در دو بخش آزمون عملی و نظری برگزارشد، اظهار کرد: در آزمون نظری امروز تعداد 135 نفر زن و 251 نفر مرد و در آزمون عملی دیروز هم 201 نفر مرد و 121 نفر زن از موسسات مهارت‌آموزی شهرستان‌های نوشهر، چالوس و کلاردشت شرکت شرکت داشتند.

تبلیغات در مرزن نیوز

صفحه نخست دیارسبز

روزنامه دیارسبز

چاپ و تبلیغات کندو

چاپ و تبلیغات کندو

صفحه نخست دیارسبز

صفحه نخست دیارسبز

دوربین مداربسته - آریا ایمن

دوربین مداربسته - آریا ایمن