جهت باز شدن منوی اصلی و جستجو اینجا کلیک کنید.

سامانه پیام کوتاه: 30009900661341

مرزن نیوز/ طرح های هادی جدید در بخش مرزن آباد تعدادی از روستاهای این بخش را دچار مشکل کرده است. بختیار کرمی در گفتگو با مرزن نیوز، با بیان اینکه  طرح هادی برخی روستاها با هم تداخل داشته و این موجب بروز اختلافات و مشکلات متعددی شده افزود: روستاهای بیجدنو با فشکور، طویر با چال زمین و دهنار، بنفشه ده با شهری و سنگ سرک، گویتر با گل کا و ... به دلیل تداخل قسمتی از طرح هادی دچار مشکل اساسی شدند.
وی با بیان اینکه طرح هادی جدید در آبان ماه گذشته ابلاغ گردیده گفت: در این مدت بارها پیگیری این موضوع بوده و از مسوولان امر خواستیم تا نسبت به رفع این مشکل که پیامدهایی را نیز به همراه خواهد داشت اقدام نمایند که متاسفانه این امر تا کنون صورت نگرفته است.
رییس شورای اسلامی بخش با تاکید بر اینکه عدم رفع این مشکل، موجب اختلافات شدید بین اهالی روستاها می شود تصریح کرد:  در بازنگری ها و طرح های جدید متاسفانه بسیاری از طرح ها بدون اطلاع دقیق در زمین ها و املاک شخصی مردم واقع شده و این امر موجب شده تا اهالی با یکدیگر اختلاف پیدا کنند. بعنوان مثال در ملک شخصی مردم جاده شش متری پیش بینی شده و یا ملک یک روستا در طرح روستای مجاور دیده شده است.
کرمی با تاکید بر اینکه  طرح قابل اصلاح بوده و نیازمند پیگیری جدی متولیان امر می باشد گفت: تا این طرح اصلاح نشود با توجه به پیامدهای اجتماعی و ضرر و زیان به املاک مردم قابل اجرا نخواهد بود.
وی با درخواست توجه ویژه از سوی مدیرکل بنیادمسکن و سازمان دهیاری های استان در این خصوص افزود: ضروری است تا نقشه ها و طرح های جدید از املاک شخصی مردم خارج و تکلیف روستاهایی که در طرح تداخل دارند روشن شود.

نوشتن نظرات

تبلیغات در مرزن نیوز

صفحه نخست دیارسبز

روزنامه دیارسبز

چاپ و تبلیغات کندو

چاپ و تبلیغات کندو

صفحه نخست دیارسبز

صفحه نخست دیارسبز

دوربین مداربسته - آریا ایمن

دوربین مداربسته - آریا ایمن