جهت باز شدن منوی اصلی و جستجو اینجا کلیک کنید.

سامانه پیام کوتاه: 30009900661341


مرزن نیوز/ شب گذشته یک دستگاه ساختمان معروف به ساختمان سنگی در روستای سنگ سرک واقع در دهستان بیرون بشم بخش مرزن آباد دچار حریق شد.
فرزاد مددی عضو شورای اسلامی بخش مرزن آباد که به هنگام حادثه به همراه سیف الدین پولادی دیگر عضو شورای بخش در این منطقه حضور داشته با اعلام این خبر به مرزن نیوز گفت: این ساختمان که حدود پانزده سال به صورت نیمه کاره وخالی از سکنه در روستای سنگ سرک به حال خود رها شده بود شب گذشته به دلایل نامعلوم دچار حریق شد.
وی افزود: این ساختمان که دارای معماری خاصی بوده و تماما از سنگ و چوب احداث شده بود و به نوعی نماد روستای شهری وسنگ سرک محسوب می شد، متعلق به شخصی به نام عبدیان بود که سالها به دلیل نامعلوم رها شده بود. به همین دلیل جای دنجی برای معتادین شده بود.
مددی تاکید کرد: سفارش بنده به تمامی افراد غیر بومی این است ملک خود را به امان خدا رها نکنند تا موجب اینگونه مشکلات برای خودشان وناامنی برای محل وپناهگاه برای معتادین وبد نامی محل نگردد.
وی در ادامه از به پرسنل شهرداری وآتش نشانی مرزن آباد آقایان محمد صیادی نژاد، حمید اسفندیاری، رمضان پور ابراهیم، همکاری پرسنل شهرداری وآتش نشانی کلاردشت آقایان فرید رمضانی، مراد محمود ثانی، مهران جهانگیری، حسین چراغی، حسین رستمی، مصطفی محسن سلطانی، دهیار و شورای روستای شهری، محمودی رییس تعاونی دهیاران بخش مرزن آباد، پرسنل کلانتری مرزن اباد سروان قربان جانعلی زاده، گروهبان یکم گلی پور و سرباز وظیفه قربانی، و نیز اهالی، شورا و دهیار روستای سنگ سرک صمیمانه تقدیر بعمل آورد.
مددی در پایان تاکید کرد: متاسفانه بعد از وقوع حادثه مسوولان شهرستانی و بخش مرزن آباد نه تنها پیگیر حادثه نشدند بلکه حتی یک تماس تلفنی در این رابطه نداشتند که جای انتقاد دارد. 
مسوول آتش نشانی شهرداری مرزن آباد نیز در این رابطه به مرزن نیوز گفت: ساعتد 21 و 50 دقیقه شب گذشته به ما اطلاع دادند یک دستگاه ساختمان و اقع در روستای سنگ سرک بیرون بشم شب دچار حریق شد.
محمد صیادی نژاد افزود: بلافاصله به محل حادثه اعزام و در دو مرحله عملیات در ساعت 23 و 20 دقیقه آتش مهار شد. اما ساعت 4 صبح به بعد به دلیل وجود زباله های نیم سوخته و چون ساختمان نیمه کاره بوده و در جای مرتفع قرار داشت با وزش باد مجددا مشتعل شد. در همین راستا مجددا نیروهای آتش نشانی مرزن آباد به محل حادثه اعزام شده و آتش را بطور صد درصد خاموش کردند.
وی با تقدیر از اعزام یک دستگاه کامیون آتش نشانی از کلاردشت و همچنین آتش نشانی روستای گویتر که به کمک آتش نشانی مرزن آباد آمدند، گفت:  متاسفانه چندین سال است با حداقل ترین امکانات و نیرو کل بخش را پوشش می دهیم و پوشش دادن این حجم از منطقه برای ما با این بضاعت کار بسیار سختی است. به طوری که در صورت بروز آتش سوزی همزمان در نقطه دیگر، هیچگونه امکانات و نیرویی برای اعزام نداریم. در همین راستا از مسوولان مربوطه خواستار حمایت از شهرداری مرزن آباد در تامین نیرو و امکانات آن هستیم.

نمای ساختمان قبل از آتش سوزی


نمای ساختمان بعد از آتش سوزی

نوشتن نظرات

تبلیغات در مرزن نیوز

صفحه نخست دیارسبز

روزنامه دیارسبز

چاپ و تبلیغات کندو

چاپ و تبلیغات کندو

صفحه نخست دیارسبز

صفحه نخست دیارسبز

دوربین مداربسته - آریا ایمن

دوربین مداربسته - آریا ایمن