جهت باز شدن منوی اصلی و جستجو اینجا کلیک کنید.

سامانه پیام کوتاه: 30009900661341

مرزن نیوز/ بخشدار و رییس اداره گاز مرزن آباد از پروژه های در دست اقدام بخش و شهر مرزن آباد بادید بعمل آوردند.
مهندس مصطفی خواجه کجوری در همین رابطه در گفتگو با مرزن نیوز از تکمیل ایستگاه گاز مرزن آباد و لوله گذاری گاز در روستاهای کلنو، گویتر و پردنگون خبر داد و گفت: تاکنون ۲۳۴۰۰ متر لوله گذاری و تزریق گاز در مرزن آباد صورت گرفته است.
وی با تاکید بر پیگیری اداره گاز و همکاری شرکت نظارت جهت تسریع در اجرای پروژه اظهارداشت: تعداد ۹۵۰ عدد الملک تا کنون نصب و ۳۹۵ عدد کنتور گاز به شهروندان مرزن آباد واگذار شد.
خواجه کجوری با بیان اینکه زمین ایستگاه گاز در روستای گویتر آماده احداث و نصب ایستگاه تقلیل فشار میباشد گفت: همکاری و تعامل اداره گاز در اجرای برنامه ها و رفع مشکلات متقاضیان قابل تقدیر است.
بخشدار مرزن آباد افزود: با توجه به پیشرفت اجرای لوله گذاری در روستای کلنو و تزریق گاز از ایستگاه کردیچال در سال جاری شاهد روشن شدن مشعل گاز در این روستا خواهیم بود.
وی در پایان تصریح کرد: با توجه به اینکه روستای گویتر مرکز دهستان بیرون بشم میباشد و جمعیت بیشتری دارد خواستار تجهیز کارگاه از سوی پیمانکار هستیم و در این خصوص از پیشرفت کار راضی نیستیم.
* تا کنون 390 مشترک گاز در شهر مرزن آباد از نعمت گاز برخوردار شدند
رییس اداره گاز مرزن آباد نیز در حاشیه این بازدید گفت: قطعا در اجرا و به سرانجام رساندن پروژه گازرسانی به مرزن آباد افراد زیادی زحمت کشیدند که جا دارد در همین رابطه از دکتر محمداسماعیل ابراهیم زاده مدیرعامل شرکت گاز استان مازندران که با حرکت جهادی خود تلاش و نگاه ویژه ای را طی این مدت به مرزن آباد داشته و با حدود ده بار حضور در منطقه مرزن آباد از نزدیک روند پروژه را هدایت می کردند، و همچنین مهندس باقری رییس گاز شهرستان و مهندس عابدی که در کنار ما بوده و هستند صمیمانه تقدیر بعمل آورم.
کریمایی در ادامه با بیان اینکه در مجموع 27 هزار متر لوله گذاری در شهر مرزن آباد صورت گرفته افزود: از این مقدار، در مجموع 23400 متر خط توزیع شبکه گذاری، لوله گذاری و تزریق گاز شده و آماده بهره برداری است.
وی ادامه داد: در شهر مرزن آباد تاکنون 950 علمک زده شده و تا امروز 390 مشترک گاز از این نعمت برخوردار شدند. در همین راستا کل شهر تا پایان سال گازدار می شوند.
رییس اداره گاز مرزن آباد در ادامه با اشاره به اجرای پروژه گازرسانی در روستاهای بیرون بشم نیز گفت: دو اکیپ در روستای گویتر مشغول بکار هستند و تاکنون نیز 4 کیلومتر شبکه گذاری در این روستا صورت پذیرفته است. ضمن اینکه دو اکیپ هم در روستای کلنو مشغول هستند و در این روستا نیز 14 کیلومتر لوله گذاری، شبکه فلزی و پلی اتیلن انجام شده و بر همین اساس به زودی انشعابات گاز در این روستا وصل و مردم شریف آن از نعمت گاز برخوردار می شوند. همچنین پرژه در روستای پردنگون هم از پیشرفت خوبی برخوردار بوده و تاکنون چهارکیلومترشبکه گذاری در آن صورت گرفته است
کریمایی در پایان از مسوولان شهر و بخش مرزن آباد به دلیل همکاری صمیمانه با شرکت گاز تقدیر بعمل آورد.
نوشتن نظرات

تبلیغات در مرزن نیوز

صفحه نخست دیارسبز

روزنامه دیارسبز

چاپ و تبلیغات کندو

چاپ و تبلیغات کندو

صفحه نخست دیارسبز

صفحه نخست دیارسبز

دوربین مداربسته - آریا ایمن

دوربین مداربسته - آریا ایمن