جهت باز شدن منوی اصلی و جستجو اینجا کلیک کنید.

سامانه پیام کوتاه: 30009900661341

مرزن نیوز/ بخشدار مرزن آباد از اجرای مراحل پایانی عملیات پروژه آبرسانی به روستاهای بیجدنو و فشکور خبر داد و گفت: این پروژه در دهه مبارک فجر امسال به بهره برداری می رسد.
مهندس خواجه کجوری در گفتگو با مرزن نیوز، با بیان اینکه پیانکار قبلی کار را نیمه کاره رها کرده بود از بکارگیری پیمانکار دیگری برای این پروژه خبر داد و گفت: با توجه به وقفه ای که در این پروژه به وجود آمده بود و با عنایت به اهمیت آن برای دو روستا به دستور فرماندار محترم با بکارگیری پیمانکار جدید، با جدیت آن را پیگیری و به مرحله پایانی رساندیم.
وی با بیان اینکه در حال حاضر رفع اتصالات و شکستگی ها و نصب مفصل ها و درپوشها در داخل روستای فشکور در حال اجرا بوده و از پیشرفت 30 درصدی برخوردار است اظهارداشت: با مساعد بودن آب و هوا، این فاز از پروژه تا 20 روز آینده به اتمام می رسد.
خواجه کجوری همچنین از آبگیری و سرریز شدن مخزن و منبع 300 مترمکعبی به ظرفیت 300 هزار لیتر این پروژه خبر داد و گفت: آبرسانی در این پروژه برای سه بخش شرب، کشاورزی و احشام تعریف شده است.
بخشدار مرزن آباد با بیان اینکه عملیات اجرایی این پروژه از سال 85 آغاز شده بود افزود: لوله کشی داخل روستای فشکور و بیجدنو حدود 15 هزار متر (پانزده کیلومتر) و از منبع تا چشمه حدود 2 هزار و هفتصد متر انجام شده است.
وی در پایان با بیان اینکه برای این طرح تا کنون مبلغ 700 میلیون تومان هزینه گردید گفت: این پروژه به دلیل وجود برخی مشکلات ناشی از کم آبی آن منطقه از مهمترین پروژه هایی بوده که فرماندار محترم شخصا پیگیر آن بوده و ضمن برطرف ساختن برخی مشکلات پیرامون این دو روستا، دستور اکید دادند که با جدیت تمام پیگیری و برای افتتاح و بهره برداری در دهه مبارک فجر تکمیل شود که خوشبختانه این مهم تا کنون اجرایی شده و با تلاشهای صورت گرفته مشکل قدیمی این دو روستا برطرف خواهد شد.نوشتن نظرات

تبلیغات در مرزن نیوز

صفحه نخست دیارسبز

روزنامه دیارسبز

چاپ و تبلیغات کندو

چاپ و تبلیغات کندو

صفحه نخست دیارسبز

صفحه نخست دیارسبز

دوربین مداربسته - آریا ایمن

دوربین مداربسته - آریا ایمن