جهت باز شدن منوی اصلی و جستجو اینجا کلیک کنید.

سامانه پیام کوتاه: 30009900661341

مرزن نیوز/ نماینده مردم شهرستانهای چالوس، نوشهر و کلاردشت به همراه فرماندار شهرستان چالوس، بخشدار و شورای بخش مرزن آباد و تنی دیگر از مسوولان از فاز دوم پروژه آسفالت جاده طویر – ناتر بازدید بعمل آوردند.
*اخذ یک میلیاردتومان از وزارت راه برای فاز دوم آسفالت طویر- ناتر
دکتر قاسم احمدی در حاشیه این بازدید در گفتگو با مرزن نیوز اظهارداشت: با اخذ حدود یک میلیاردتومان اعتبار ادامه عملیات آسفالت مسیر طویر به ناتر از دوروز قبل آغاز شده و بخاطر اینکه خیال ما از نظر فنی و کیفی آسفالت راحت باشد رییس آزمایشگاه فنی و خاک غرب مازندران را هم با خود بهمراه داشتیم تا از نزدیک روند پروژه و اجرای آسفالت را مشاهده نمایند که خوشبختانه مورد تایید قرار گرفت.
وی با بیان اینکه اعتبار این فاز از پروژه با پیگیری هایی که مستقیما از وزارتخانه داشتم محقق شده افزود: با توجه به اینکه در حال حاضر دمای هوا مطلوب و آفتابی است پروژه با جدیت ادامه خواهد یافت . از این جهت که پیمانکار خود دارای کارخانه آسفالت می باشد اعلام کردیم که روز جمعه هم پخت کند و کار در روز تعطیل نخوابد.
نماینده مردم منطقه با بیان اینکه هدف ما اجرای کامل پروژه تا روستای ناتر است افزود: چون فعلا اعتبار جهت اجرای پروژه تا روستای فشکور می باشد، ادامه آن در صورت تامین اعتبار در سال جاری و در غیر اینصورت در سال آینده اجرایی می شود.
وی همچنین از جذب اعتبار برای جاده هنیسک به نیچکوه در بخش کجورخبر داد و گفت: در حوزه راه پروژه های مختلفی را در حال پیگیری هستیم . در کجور بین و برکن که زیرسازی آن صورت گرفته و آماده آسفالت است، مسیر واشکن در کجور و مسیر پول به کجور که برخی از آنها با توجه به دمای پایین هوا بویژه در بالادست و احتمال پایین آمدن کیفیت آسفالت در سال آینده انجام می پذیرد.
احمدی در پایان با اشاره به اتمام آسفالت جاده دلیر گفت: آسفالت این جاده تا روستای الیت انجام شد و مابقی را هم بنا داریم با بنیادمسکن صحبت کنیم. چون از حوزه راه خارج شده و داخل طرح هادی قرار می گیرد و باید مابقی پیگیری ها از طریق بنیاد مسکن صورت پذیرد.

*پروژه آسفالت جاده طویر- ناتر با جدیت و سرعت در حال اجراست
فرماندار چلوس نیز در حاشیه این بازدید در گفتگو با مرزن نیوز اظهارداشت: یکی از پروژه های عمرانی سال 94 آسفالت طویر به ناتر بود که بخشی از آن در فصل تابستان به طول 6 و نیم کیلومتر انجام شده بود و فاز دوم آن به طول 6 کیلومتر تا روستای فشکور توسط پیمانکار آغاز شده است.
زندی افزود: امروز به اتفاق نماینده مردم منطقه در مجلس و با همراهی مهندس جهاندار مسوول آزمایشگاه فنی و مکانیکی خاک، بخشدار وشوراها از این پروژه بازدید کردیم. تنها نگرانی ما این بود که هوا مساعد نباشد اما خوشبختانه اجرا پروژه در وضعیت فعلی با این دمای هوای خوب نگرانی ما را برطرف کرده و پروژه با جدیت و سرعت در حال اجراست.
وی تصریح کرد: خوشبختانه با آزمایشی که دوستان فنی انجام دادند اجرای پروژه در وضعیت فعلی تایید شده و مشکلی در انجام آسفالت وجود ندارد.
فرماندار چالوس ادامه داد: توصیه ما به پیمانکار این بود که تجهیزات بیشتری را بکار گرفته و سرعت بیشتری را در این چندروز که هوا مساعد است بکار گیرد.
وی با بیان اینکه لازم می دانم از اداره کل راه و شهرسازی استان ، مهندس تور معاون راه روستایی و بویژه دکتر احمدی که اعتبار این بخش از پروژه با تلاش ایشان از منابع ملی محقق شده تقدیر ویژه داشته باشم افزود: فاز سوم پروژه از فشکور تا ناتر نیز سال آینده صورت می پذیرد.
زندی در رابطه با پیمانکار این پروژه نیز گفت: پیمانکار همان قبلی است اما برای ادامه کار باید مجددا مناقصه می گذاشتند تشریفات مناقصه انجام شد و مجددا همان پیمانکار انتخاب شد.
وی در پایان تاکید کرد: این پروژه بطور معمول با این بعد مسافت بایستی 15 روزه به اتمام برسد. البته با توجه به احتمال بارندگی تاکید ما این بود که نهایتا ده روزه تمام شود.نوشتن نظرات

تبلیغات در مرزن نیوز

صفحه نخست دیارسبز

روزنامه دیارسبز

چاپ و تبلیغات کندو

چاپ و تبلیغات کندو

صفحه نخست دیارسبز

صفحه نخست دیارسبز

دوربین مداربسته - آریا ایمن

دوربین مداربسته - آریا ایمن