جهت باز شدن منوی اصلی و جستجو اینجا کلیک کنید.

سامانه پیام کوتاه: 30009900661341

اخبار روستا

مرزن نیوز/ در ششمین روز از هفته دولت پروژه های آسفالت جاده کوهستان، منبع آبرسانی روستای ناتر، مجتمع بین راهی محور کندوان و دیوار حائل روستای کلنو از بخش مرزن آباد با حضور فرماندار شهرستان چالوس، جمعی از مسوولان شهرستانی و مسوولان مرزن آباد افتتاح شد.
مرزن نیوز/ طرح های هادی جدید در بخش مرزن آباد تعدادی از روستاهای این بخش را دچار مشکل کرده است. بختیار کرمی در گفتگو با مرزن نیوز، با بیان اینکه  طرح هادی برخی روستاها با هم تداخل داشته و این موجب بروز اختلافات و مشکلات متعددی شده افزود: روستاهای بیجدنو با فشکور، طویر با چال زمین و دهنار، بنفشه ده با شهری و سنگ سرک، گویتر با گل کا و ... به دلیل تداخل قسمتی از طرح هادی دچار مشکل اساسی شدند.
مرزن نیوز/ در راستای ابلاغ اجرای طرح توسعه و مشارکت روستائیان در واحدهای تولیدی مستقر در روستاها که به بخشدارانه استان مازندران ابلاغ شده است، بخشدار بخش مرکزی شهرستان چالوس به همراه اعضای شورای اسلامی بخش مرکزی، رییس اداره تعاون شهرستان، دهیاران و شوراهای اسلامی روستاهای بخش مرکزی از واحد تولیدی "باغ نباتات گرمسیری" واقع در  شهرستان نوشهر بازدید بعمل آوردند.

مرزن نیوز/ شب گذشته یک دستگاه ساختمان معروف به ساختمان سنگی در روستای سنگ سرک واقع در دهستان بیرون بشم بخش مرزن آباد دچار حریق شد.
مرزن نیوز/ بخشدار و رییس اداره گاز مرزن آباد از پروژه های در دست اقدام بخش و شهر مرزن آباد بادید بعمل آوردند.
مرزن نیوز/ بخشدار مرزن آباد از اجرای مراحل پایانی عملیات پروژه آبرسانی به روستاهای بیجدنو و فشکور خبر داد و گفت: این پروژه در دهه مبارک فجر امسال به بهره برداری می رسد.
مرزن نیوز/ کارگزار بیمه روستایی و عشایری در بخش مرکزی شهرستان چالوس گفت: تاکنون 1700 نفر از بیمه روستایی و عشایری در شهرستان چالوس بهره مند شدند
مرزن نیوز/ نماینده مردم شهرستانهای چالوس، نوشهر و کلاردشت به همراه فرماندار شهرستان چالوس، بخشدار و شورای بخش مرزن آباد و تنی دیگر از مسوولان از فاز دوم پروژه آسفالت جاده طویر – ناتر بازدید بعمل آوردند.
مرزن نیوز/ بخشدار مرزن آباد از آغاز فاز جدید اجرای پروژه آسفالت جاده طویر- ناتر در هفته آینده خبر داد.
مرزن نیوز/ فرزاد مددی رییس شورای اسلامی روستای شهری کمک مسوولان استانی برای تکمیل منبع آب این روستا را ضروری دانست و گفت: 80 درصد ساخت منبع 230 هزار لیتری انجام شده و برای انجام 20 درصد باقی مانده آن نیاز اساسی به اعتبار داریم.

تبلیغات در مرزن نیوز

صفحه نخست دیارسبز

روزنامه دیارسبز

چاپ و تبلیغات کندو

چاپ و تبلیغات کندو

صفحه نخست دیارسبز

صفحه نخست دیارسبز

دوربین مداربسته - آریا ایمن

دوربین مداربسته - آریا ایمن