جهت باز شدن منوی اصلی و جستجو اینجا کلیک کنید.

سامانه پیام کوتاه: 30009900661341

مرزن نیوز/ معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران در جمع راهپیمایان روز قدس شهر مرزن آباد، با بیان اینکه قدس و فلسطین پاره تن اسلام هستند گفت: امروز مسلمانان بیش از 80 کشور دنیا  به خیابانها آمدند تا برای رستگاری ملت فلسطین و آزادی قدس از چنگال دژخیمان حاکم بر ملت مظلوم فلسطین دفاع کنند و نشان دهند که مسلمانان در سراسر جهان ید واحد هستند.
به گزارش مرزن نیوز، علی یونسی با بیان اینکه بیت المقدس اولین قبله مسلمانان بوده و در قرآن کریم نیز به مسجد الاقصی اشاره شده است.پ افزود: در طول تاریخ جنگ های زیادی برای بدست آوردن بیت المقدس روی داد و آخرین بار نیز مسلمانان به پیروزی رسیدند و بر آن حاکم شدند. اما در سال ۱۹۴۸ یر اثر توطئه انگلستان، این منطقه به یهودیان واگذار شد و دولت غاصب اسرائیل اعلام موجودیت کرد.
وی تصریح کرد:  رژیم اشغالگر قدس با شکست دادن اعراب بخش هایی از برخی کشورهای اسلامی را تصاحب کرد. پیروزی رژیم صهیونیستی نتیجه توطئه استکبار بود، چراکه آنان یک غده سرطانی را در دل اسلام کاشتند تا شاهد فتنه انگیزی و اختلاف انگیزی بین مسلمانان از طریق صهیونیستها باشند.
یونسی در ادامه با بیان اینکه ایران به برکت انقلاب و اسلام به 11 علم برتر دنیا دست یافت افزود: بنا بر اظهار نظر بسیاری از اندیشمندان برجسته جهان تنها ایران اسلامی است که می تواند برای اداره سایر کشورهای اسلامی الگو و شایستگی داشته باشد زیرا با محوریت دین توانسته به بسیاری از تکنولوژی‌های روز دنیا دست یابد.
معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران افزود: در حال حاضر ایران اسلامی الگوی الهام بخش بسیاری از نهضت ها و حرکت ها از جمله حزب الله لبنان، جنبش جهاد اسلامی قدس، اخوان المسلمین و .... است که ماهیت آزادگی و مبارزه با ظلم دارند.یونسی تصریح کرد: ایران در حوزه عظیم ترین دستاوردهای علم روز به بسیاری از تکنولوژی ها دست یافته است که نمونه بارز آن انرژی هسته ای، شبیه سازی حیوانات ،اعزام ماهواره به فضا و نانو تکنولوژی و... است.  وی ایران را خطر بزرگی برای استکبار دانست و ابراز کرد: قدرت های جهان به این دلیل قدرت های جعلی از جمله القاعده، طالبان، داعش را مقابل اسلام قرار دادند.
معاون سیاسی استانداری مازندران ادامه داد: آمریکا و قدرت های جهان به خاطر وحشتی که دارند  سالیانه با میلیاردها دلار پول از رژیم صهیونیستی حمایت می کنند . یونسی روز قدس را یکی از رویدادهای مهم جهان اسلام عنوان کرد و گفت: امام راحل به خاطر ایجاد اتحاد بین مسلمانان و دفاع از مظلومان آخرین جمعه ماه رمضان را روز قدس اعلام کردند تا همه مسلمانان با شرکت در راهپیمایی از مظلومان حمایت کنند.
 وی با اشاره با جلسه با امام جمعه و دیگر مسوولان شهر و بخش مرزن آباد پیرامون مشکلات این منطقه گفت: در طول سالهای اخیر تحولات خوبی در حوزه های مختلف درمرزن آباد انجام شد، اما مشکلاتی هم وجود دارد که مقرر گردید کارگروهی با مسوولیت فرماندار شهرستان شکل بگیرد تا بتوانیم در حد بضاعت استان و همچنین دخیل کردن مسوولان کشوری باری از مشکلات این منطقه را کم کنیم.
نوشتن نظرات

تبلیغات در مرزن نیوز

صفحه نخست دیارسبز

روزنامه دیارسبز

چاپ و تبلیغات کندو

چاپ و تبلیغات کندو

صفحه نخست دیارسبز

صفحه نخست دیارسبز

دوربین مداربسته - آریا ایمن

دوربین مداربسته - آریا ایمن