جهت باز شدن منوی اصلی و جستجو اینجا کلیک کنید.

سامانه پیام کوتاه: 30009900661341

مرزن نیوز/ معاونت خدمات شهری شهرداری مرزن آباد با اشاره به جلسه هم اندیشی مجموعه مدیریت شهری با کسبه سطح شهر در رابطه با سدمعبرگفت: در این جلسه مقرر شد از خود این افراد که با ایجاد سدمعبر، پیاده روها و سواره روها را اشغال کردند، تعداد 10 نفر بعنوان نماینده آنها با ماموران ما در جمع آوری سدمعبر همکاری نمایند.
محمدرضا سام دلیری در گفتگو با مرزن نیوز، در رابطه با چگونگی اجرای طرح جمع آوری سد معبر افزود: در جلسه مذکور مقرر گردید تا روز یکشنبه ششم تیرماه عوامل شهرداری و همیاران سدمعبر با استفاده از اسپری قرمز از مقابل مغازه ها به عرض یک سوم ( پیاده روها سه متر می باشند)، یک متر در در اختیار واحدهای صنفی و دو متر در اختیار عابرین و شهروندان قرار گیرد.
وی با بیان اینکه در این فاز این طرح از بلوار امام رضا (ع)  تا انتهای بلوار محدوده شهری (رستوران جزیره) به اجرا در می آید اظهارداشت: حدود 480 واحد کسبی در شهر مرزن آباد فعالیت دارند که از این تعداد 80 واحد صنفی که عمدتا سوغات فروشان و رستوران داران هستند با ایجاد سدمعبر پیاده روها و سواره روهای شهر را اشغال و امکان تردد شهروندان و خودروها را با سختی مواجه کرده اند.
 سام دلیری تاکید کرد: بعد از اجرای طرح که مورد توافق کسبه با مدیریت شهری بوده، چنانچه کسبه اقدام به تجاوز عرض یک سوم نموده و مجددا ضمن ایجاد سدمعبر، نسبت به اخطار کتبی توجه نکند، از تخلف آنها عکس برداری و به فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان معرفی خواهد شد.
معاونت خدمات سهری شهرداری مرزن آباد افزود: پس از اجرای این طرح، با توجه به اینکه پیاده روهای ما منقطع هستند، شهرداری نسبت به یکسان سازی آن اقدام می نماید.
وی از احشام سرگردان اعم از دام و سگهای ولگرد، رهاسازی فاضلابهای شهری و سدمعبر بعنوان سه معضل مهم در شهر مرزن آباد یاد و تصریح کرد: پس از اجرای طرح جمع آوری سدمعبر، نسبت به حل دو مورد دیگر با کمک اداره بهداشت و درمان شهرستان و همکاری نیروی انتظامی و همچنین کمیسیون ماده 55 اقدام می گردد.
سام دلیری در خصوص سگهای ولگرد در این شهر نیز گفت: شهرداری بر اساس مصوبه جلسه ای که در این خصوص برگزار شده بود،  مکانی را برای نگهداری سگهای ولگرد فنس کشی و آماده سازی نموده است.

نوشتن نظرات

تبلیغات در مرزن نیوز

صفحه نخست دیارسبز

روزنامه دیارسبز

چاپ و تبلیغات کندو

چاپ و تبلیغات کندو

صفحه نخست دیارسبز

صفحه نخست دیارسبز

دوربین مداربسته - آریا ایمن

دوربین مداربسته - آریا ایمن